bimo89: Az igazi rablás iskolapéldája

Értékelte: bimo89

17 szállásértékelés
10 étteremértékelés
Nem ajánlom a helyet másoknak!

Az igazi rablás iskolapéldája

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 15.
Sajnos én nem tudok olyan jó véleményt írni a helyről,mint az előttem szólók...Nehezen lehet feljutni ide. Az tény,hogy gyönyörű a kilátás, szép a kertje,meg a bisztro belseje is. A kiszolgálás gyors, a kiszolgáló hölgy kedves volt, de sajnos nem tudja feledtetni az ellenérzést bennem és a páromban. A helyre az egyik ismerősünk hívta fel a figyelmet,hogy ő jókat hallott róla,ezért is tértünk ide be. Úgy indultunk, hogy enni szeretnénk, de mikor láttuk az étlapot (vedd szó szerint, kb. 5 volt felsorolva, nem túlzok) gondoltuk akkor csak iszunk egyet. Párom rendelt sört. (2 max. 3 fajta közül lehet választani) Én egy gyömbért. Páromnak kihozták az üveges 0,33 dl-es sört (előtte még nem ivott ilyen fajtát). Párom megkóstolta és furcsállta az ízét, ekkor néztük meg kicsit jobban az üveget.Beazonosíthatatlan valamik úszkáltak az üveg alján, megnéztem a minőségét megőrzi kis feliratnál a dátumot. Csupán csak március 11.-én járt le a szavatossága...Nem kéne ilyen dolgokra jobban odafigyelni?? Persze szóltunk a pincérhölgynek,aki nemsokára ki is hozott egy ugyanolyat, aminek érdekes módon már teljesen más volt az íze, igaz elnézést kért többször is. De ezek után már nem nagyon akartunk ott maradni. A mellettünk lévő asztalnál láttam milyen kis tányérkában szolgálják fel az ételt..(nagyevő férfiaknak nem ajánlott)A számlánál jött az igazi arculcsapás. 1660 ft egy 0,25-ös gyömbérért és 0,33 dl-es sörért (a sör került majdnem 1200 ft-ba). Ez ám az igazi rablás. Lehet,hogy nekünk volt csak "rossz" napunk, de a barátainknak,ismerőseinknek nem fogjuk ajánlani a helyet az biztos.
Ennyire tetszett: Gyenge
Ételek minősége: Gyenge