kitti007: Borzalom hétvége a Panorámában.

Értékelte: kitti007

1 szállásértékelés
0 étteremértékelés
Nem ajánlom a helyet másoknak!

Borzalom hétvége a Panorámában.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 11.
A személyzet női tagjai ellenszenvesek, modortalanok voltak. Kedvesség semmi nem volt bennük. Köszönni nem tanultak meg az étteremben (kivétel a recepciót) A BÁR pultosok unintelligensek voltak . Parkoló akkor van ha egy másik autó elé állunk és közöljük velük, amúgy old meg ha tudod. Fertőtlenítést felejtsük el. ) A 3 liftet 1x sem láttuk fertőtleníteni a 4 nap alatt nem úgy mint más szállodákban! A medencék használhatatlanok annyira koszosak. Az étteremben a tányér és az evőeszközök is koszosak. Az étel ami egyedül finom volt, de a kiszolgálás ha ott akar valaki ebédelni akkor vontatott, mindig elfelejt valamit kihozni a pincér. Pl. a sót akkorra hozta a gyereknek mire már elhűlt az étel - mert gyorsan inkább felvett még 3 rendelést! Pókhálós minden. A leadott születésnapi megrendelést nem teljesítették és mikor a tudomásukra hoztuk még akkor sem szorult beléjük annyi, hogy legalább egy üdvözlőlapot adjanak. Ilyen rossz szállodát még nem láttunk. A játszószoba egy használhatatlan hely ahol semmi sincs. Az ígért színezőket is elfelejtették és még egy ceruza sem volt. Animátor foglalkozás sem volt egyszer sem - de jobb is mert a gyerekmedence egy veszélyes lábfürdő- ami undorító volt. A benti medence alját sem lehetett látni annyira retkes a víz. A barlang rész 36 fokos, ahova egy nagyobb darab nő beállt így még használni sem lehetett volna ha akarta volna a gyermekeink, de nem lehetett a hőmérsékletet elviselni sem! Összességében ahogy a 7 éves lányom mondaná 1 csillagosnak megfelelő! Nagyon rossz))))) Senkinek nem ajánlom - Mi szinte minden szállodát már kipróbáltunk MO-on ami 4 csillagos de ilyennel még nem találkoztunk.
Ennyire tetszett: Szörnyű
Személyzet: Szörnyű