BTAncsa: Nem ezt vártuk

Értékelte: Bíróné Tantos Anikó

10 szállásértékelés
1 étteremértékelés
Nem ajánlom a helyet másoknak!

Nem ezt vártuk

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 27.
A párommal, barátainkkal azt mondhatom, nagy wellnesselni járósok vagyunk, évente 2-3 helyen is járunk, mindig máshol.
Idén nyáron erre a szállodára esett a választásunk, az interneten nagyon meggyőztek a látottak.
Nos...
Belépve a recepcióhoz, valóban szép volt minden, aztán felmentünk a szobába. Ezer éves bútorok, foltos szőnyeg, a fürdő parányi, a wc-re ha leülsz, a térded az ajtót üti, a szobába semmi dekoráció, ami egy négycsillagos szállodában megszokott.
Köntös nem járt a szobához, a minibár hűtője nem hűtött, szóltunk a recepción, de az öt nap ott tartózkodás alatt sem történt semmi.
Nem vagyok általában kritikus, de sajnos itt szinte csak negatívokat tudok írni.
Jó időben a kinti napozáskor megszomjazva az étterem külső teraszára ültünk (volna) ki inni, de sajnos bentről egy pincér sem volt kíváncsi rá, minek is ültünk mi oda?! kb. 15 perc után, bikiniben kellett bemennem, hogy keressek!! egy pincért aki felveszi a rendelésünket.
Két nap rossz idő volt, így a partra nem tudtunk lemenni, muszáj volt a wellness részleget használni, ami sajnos nem ennyi emberre van méretezve. Kevés volt a nyugágy is.
Tudnám még sorolni, de azt hiszem ennyi bőven elég, hogy vki aki ide szeretne nyáron jönni, meggondolja, hogy ezt a szállodát válassza-e!
Sajnálom!
Ennyire tetszett: Gyenge