dithh: Ár-értékben megfelelő szállás

1 szállásértékelés
0 étteremértékelés

Ár-értékben megfelelő szállás

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 28.
A hotel nyugodt, csendes hyen található, jól megközelíthető. Gyalogosan sincs messze a móló és a Plázs. A recepció csarnoka szép, bár mivel közvetlen alatta található a wellnes részleg, rögtön megcsap a klórszag. Örültem, hogy 2negybe nyitható szobát kaptunk, elnis fértünk kényelmesen, még kis terasz is volt a felnőtt szobához. Bár a kert gondozatlansága látványos. Ugynaez igaz a szobákra. Tiszta alapjában véve, de nagyon látszik az idő minden berendezésen, főleg a fürdőkben (WC-deszka libegett, a csapok dugultak, a zuhanyfej mimdenfelé eresztette a vizet...). A reggeli és az ebéd sem volt rossz. Igaz én hiányoltam a reggelikről a banánt, barackot, szőlőt. Ezekwt esetleg este tettek ki. És a kávéautomatából a forró csokit/kakaót (hideg nem iszok kávét, se teát, vmi meleg italt azért szívesen vettem volna). A GranGold Juice gépek pedig nem tökéletesen vannak beállítva. Az ananász és a gréfruit tömény volt, míg a narancs túl volt hígítva. A wellnes látszik, hogy inkább üzletembereknek készült fénykorában. De a gyerekek nagyon élvezték, és túlzsúfolt sem volt sosem, így összességében elfogadható volt. Bár a nagyon klóros levegő számomra kellemetlen volt. Férjem szaunázott is. Hiányolta a rendesen megépítetterülő medencét, amiben nem kell guggolnia, hogy teljesen alámerülhessen. A játszóház pedig a nagyon kicsi gyerekeknek van kitalálva a felfújhatós légvárral. Az xbox konzolok első este nem is üzemeltek, utána pedig folyton foglaltak voltak. 2 db nehezen osztható be minimum 8-10 gyerek között. De ár-érték arányban megfelelő volt a hotel.
Étkezés: