Kriszti83: Szilveszter (3 nap) a CE Plaza Hotelben

1 szállásértékelés
0 étteremértékelés

Szilveszter (3 nap) a CE Plaza Hotelben

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
A szilveszteri program nagyon színvonalas és várakozáson felüli volt, a tombolanyeremények nagy értékűek. A szobák kényelmesek és tiszták. A szálloda elhelyezkedése nem ideális, nem Balaton parti, ehhez képest mégis kicsi a belső udvara, így melegebb időben nem lenne hova kiülni ennyi embernek, a wellness részlegből sincsen a szabad levegőre közvetlen kijárás. A wellness részlegre ráférne a felújítás, elhasználódott a csempe, le van törve néhány fúvóka az élmény medencében, a nagy medencének számomra hideg volt a vize, a fürdőköpenyeket is ideje lenne cserélni (személyzet maga mondta, hogy több köpenynek hiányzik a megkötője). Az ételek finomak voltak, az étterem azonban kicsi, gyakorta kellett sorban állni étkezésekkor, rossz az asztalok elrendezése (több kettő személyes asztal kellene, mert többen nem szeretnek idegenekkel egy asztalhoz ülni) Számomra érthetetlen, hogy amikor látta a pincér, hogy nagy a sorban állás akkor sem nyitotta meg az étterem galéria részét, hogy oda is fel lehessen menni. Összességében jól éreztük magunkat, de nyári időszakban, hosszabb időre nem ajánljuk.
Személyzet:
Ár / érték arány: Átlagos