Tipsi: Calimbra Konferencia & Wellness Hotel

1 szállásértékelés
0 étteremértékelés

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 28.
Nagyon tetszett a hotel belső és külső kialakítása. Pozitív érték volt számomra, hogy a hotel egy csendes utcában található a főúttól kb. 100 méterre, privát vendég parkolóval. A foglalt szoba a négy fős család részére hatalmas volt, kényelmesen elfértünk benne, az erkélyről a hegyekre néző panoráma gyönyörű volt. A hotel wellness szolgáltatása számunkra tökéletesen megfelelt, a barlangfürdőt 5-8 perces könnyű sétával el lehetett érni. A személyzet kedvesen, és segítőkészen állt kéréseinkhez, az étteremben bőségesen lehetett reggelizni és vacsorázni többféle ételből (előételek, reggelinél hideg és meleg ételek, vacsoránál három féle leves, 3-4 féle meleg étel, három féle desszert, gyümölcs)
Egyetlen negatívum, hogy az internet (wifi) szolgáltatás lehetne erősebb, mert a szoba belső részében nagyon gyenge volt a jel, a készülék többször le is bontotta a kapcsolatot.
Összességében egy nagyon kellemes nyaralásban volt részünk, a szállodásba máskor is szívesen visszatérnénk.