Trikó: Kiváló minőség, kellemes hangulat

0 szállásértékelés
2 étteremértékelés

Kiváló minőség, kellemes hangulat

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 30.
Pár utcával arrébb kedvezménykuponnnal ajánlott a szállásunk egy másik éttermet. Onnan percek alatt távoztunk fűtés és személyzet hiányában. Félórás bolyongás után már-már feladtuk a meglepően húzós árú, de középszernél nemigen jobb kiállású éttermeket a fürdőkomplexum környékén. A netes ajánlókból találtunk rá végül a Halászkertre. Kis utcában nagyon hangulatos hely, már-már valószerűtlenül kedves személyzettel, kellemes, visszafogott mediterrán gitárzene válogatással a háttérben (semmi magyarkodás, mégis otthonos hangulat). A kezdeti benyomás után sem kellett csalódnunk. Harcsa és nyurga ponty a bográcsban, marhapörkölt és túrógombóc a tányérokon kifejezetten esztétikus tálalásban. A fogások nem túl gyorsan, de legalább hihető ütemben készültek el, megfelelő hőmérséklettel érkeztek elénk. Nem vagyok gyakorlatlan halfogyasztó, de az eddigi öt legjobb halászlében ez biztosan benne volt. A marha szintén hibátlan ízre és állagra is. A túrógombóc habkönnyűen krémes, enyhén darás megoldás épp annyira édesen, hogy még ne tolakodjon.
A felszolgálás figyelmes, már-már családias.

Holnap újra rápróbálunk a helyre.

Jó szívvel ajánlom!
Ételek minősége: Kiváló