Vevő Jenő: Hulló csillagok..

Értékelte: Vevő Jenő

6 szállásértékelés
27 étteremértékelés
Nem ajánlom a helyet másoknak!

Hulló csillagok..

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
Röviden: jó a marketing...
A 4 csillagból le lehet egyet nyugodtan venni, mert bőven nem azt kapja az ember amit egy **** hoteltől elvárható lenne.
Hotel: bár "felújították" a fürdőszobában pergő vakolat, penészes falak. A szobában, ha szeretné valaki a gardróbot is használni, érdemesebb előtte kitakarítani. Két gyerek két felnőtt részére kértünk szobát, de minden napra jutott legalább egy pótvendég a gyerekek örömére és a feleség idegeire a nyolclábúakból(pók). A hotel átjárást biztosít a termál fürdőbe, de köntöst csak a gyerekek kaptak.
A gyerekek pótágya szörnyű, a kiálló rész felhasította a lábát is.
Étterem: Az ételek ízletesek, de a változatosság kimerül abban, hogy szalonnás vagy hagymás a tojás reggelinél.
Személyzet: egy hét alatt talán egy felszolgáló volt aki kedves, figyelmes volt. A többiek kiemelve a recepciót, pályát tévesztettek. Jobb esetben vissza köszönnek, ha rájuk köszön az ember, az a benyomása van a vendégnek, hogy ok gyere, adunk szállást meg enni, de ezen felül ne zaklass minket semmivel és minnél hamarabb menj is el.
Fürdő: ideje lenne felújítani és a nem működő egységeket is elindítani.
Pozitív: tiszta medence, de a lábmosót illene feltölteni, főleg vírus idelyén...
A fördőben található büfé a minőséghez képest nagyon túlárazott, pozitív, hogy szobához lehet íratni a számlát.
Gyerekeseknek: Bár babakocsi is bérelhető, és van játszóház is, nem mondanám gyerek barát helynek. A fürdőben sincsenek kifelyezetten gyerek lehetőségek és az estéket is végigunatkozták a hotelban (máshol egész nap estig animátorok, gyerek programok, játszó helyek)
Az idősebb korosztály biztos megtalálja itt a pihenés örömeit, de családosoknak nem ajánlom.
Ennyire tetszett: Átlagos
Személyzet: Gyenge