Jullly: Ide biztosan visszatérünk

17 szállásértékelés
14 étteremértékelés

Ide biztosan visszatérünk

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
Amikor árajánlatot kértem e-mailen, a többi nagy fürdővel rendelkező településhez képest igen kedvező ajánlatot kaptam- ezért nem is indultam neki túl nagy elvárásokkal a kirándulásunknak. Azonban nagyon kellemesen csalódtam: a fürdő rész tágas, sok medencével rendelkezik, az étterem is nagy, az ételek finomak, változatosak, és pótolják, ami elfogy. A szobánk (családi szoba) is szuper volt, mindig kétlégterű szobát kérünk két kislányunkkal. Sajnos ha már a kicsi nem rácsos ágyban alszik, már nem fognak ketten elférni a kisszobában, de biztos tud más lehetőséget is nyújtani a szálloda. A fürdőszoba hatalmas volt, káddal. Kis erkélyünk is volt, ami a medencék felé nézett, nagyon hangulatos volt. Nagyon tetszett, hogy a gyerekesekre mindenhol gondoltak: az étteremben le volt terítve egy matrac egy külön szobában (itt is étkezhettünk), amin ugrálhattak, ha már nem tudtak a fenekükön ülni, a fürdőrészen is volt egy nagy zárható terem ahol szoptatni, altatni, pihenni lehetett, és volt egy nem túl nagy, de jól felszerelt, és felügyelettel ellátott játszószoba is. Nagyon jó kávézója-sütizője is van a szállodának. Amit még külön kiemelnék, hogy tökéletesen építették egybe a szállodát a fürdővel, szinte észre sem venni, amikor átsétálunk, egységet képeznek (szembeállítva pl. egy Zalakarossal, ahol külön kalandtúra volt az egyik szállodából [moderálva - a szerk.] átjutni).
Egyszóval minden nagyon kényelmes volt, ide biztosan visszatérünk még!