Sinhead: Meglepetés a leves

24 étteremértékelés

Meglepetés a leves

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
2019.04.12-én tértünk be az étterembe,sok jót hallottunk róla a fürdőben a többi vendégtől.Őszintén megvallva nem csalódtunk.
Erőlevest rendeltem Krúdy módra.A levest kis bográcsban hozták,és tele volt zöldséggel,tésztával volt benne hús és amit máshol nem tapasztaltam még velős csont is.Ráadásul két tányérra való mennyiség volt az egy adag.Meglepően finom volt,szinte sajnáltam hogy elfogyott.Ekkor érkezett a Bőségtál két személyre.Az is meglepetéssel szolgált,ugyanis a finomságok mellé rögtön tálaltak savanyúságot is.Hozzá járt,nem kellett külön rendelni!Mivel desszertezni is akartunk,majdnem az egészet elcsomagoltattuk,ami szintén meglepett,hogy a húst és a köretet külön csomagolták,nem ázott el estére a sültkrumpli a szószos hústól!A párom brownit kért,én somlóit,és nagyon meg voltunk elégedve a süteményekkel is.Ennyi étel után sem kellett kölcsönt felvenni,mivel az egész számla kijött 9100 forintból.Tekintve,hogy egy ebéd és egy vacsora is kijött a mennyiségből két személynek,elég barátságos az ár.
Legközelebb is betérünk ide,bár van a településen több kedvenc helyünk,de biztos hogy ezentúl ez is közéjük tartozik.
Ételek minősége: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló